Play

Heading

Heading

Heading

Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Heading

Heading

Heading

5 ХВИЛИН ЧИТАННЯ

ПОДІЛИТИСЯ:

MacOS — ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ

Операційна система MacOS стала еталоном збалансованості та продуктивності для багатьох фахівців.

ПЕРЕВАГИ MACOS: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ АБО МАРКЕТИНГ

Історія операційної системи починається з 1984 року, коли перша її версія вийшла на ринок разом з першим персональним комп’ютером компанії Apple — Макінтош. MacOS стала справжнім проривом у сфері розробки програмного забезпечення. У далекому 1984 році в першій версії MacOS вже простежувався стиль, який стане фірмовим на довгі роки для компанії Apple.

Перша версія MacOS могла похвалитися віконним режимом і підтримкою одного з перших маніпуляторів для управління курсором — комп’ютерної миші. До виходу першої MacOS управління персональним комп’ютером здійснювалося виключно за допомогою командного рядка.

Операційна система від компанії Apple часто асоціюється користувачами з програмним забезпеченням для фахівців. На кожному кроці можна почути про те, що MacOS — це те, що потрібно кожному дизайнеру, програмісту та оптимізатору. Але чи так це?

MacOS дійсно може похвалитися багатьма параметрами, важливими для професійної діяльності. До таких параметрів часто відносять:

 • Управління додатками

На відміну від не менш популярної операційної системи — Windows, MacOS може порадувати користувачів відмінним менеджментом встановлених додатків.

Для того, щоб дістатися до будь-якої програми на вашій системі, вам необхідно зробити лише один клік по іконці Launchpad на вашому робочому столі. Після кліка перед вами з’являться всі програми, які ви встановили на свій комп’ютер, але і це ще не все. Розробники MacOS подбали про зручність і вбудували в Launchpad пошук за встановленими додатками. Завдяки цьому спеціалісти можуть економити свій час на пошуку необхідної програми.

 • Інтуїтивний інтерфейс користувача

Забудьте про пошук необхідної вам функції в десятках вікон Windows, всі необхідні функції тепер прямо на вашому робочому столі. Відкривши будь-яку програму на своєму комп’ютері під управлінням MacOS ви можете взаємодіяти з нею за допомогою зручних іконок, розташованих вгорі екрану.

Вам більше не потрібно шукати кнопку “Налаштування”, тепер всі опції запущеної програми прямо перед вами.

 • Оптимізація та стабільність

Головною відмінною рисою MacOS на тлі інших операційних систем можна назвати стабільність в роботі та оптимізацію операційної системи.

MacOS — це програмне забезпечення, яке дозволить вам забути про несподівані відключення комп’ютера. Всі процеси в MacOS оптимізовані таким чином, щоб не викликати перевантажень системи, а вбудований інструмент бекапів дозволить вам зберегти результат своєї роботи не тільки на робочому столі, але і в хмарному сховищі iCloud.

Окремої згадки також варта захищеність MacOS від шкідливого програмного забезпечення. На відміну від Windows, на яку ви можете встановити будь-яку програму з будь-якого джерела — MacOS підтримує тільки сертифіковані компанією Apple програми. Це забезпечує максимальний рівень безпеки ваших даних і практично виключає ймовірність потрапляння на ваш комп’ютер шкідливих файлів.

Дивлячись на перелік вище можна подумати, що MacOS — це ідеальна операційна система, але на жаль це не так.

НЕДОЛІКИ MACOS

Як і у будь-якого програмного забезпечення — у MacOS є свої недоліки. До числа проблем цієї операційної системи, як правило, зараховують:

 • Обмежену кількість доступного ПЗ

Ми вже згадували про те, що на MacOS можливо запустити виключно сертифіковані компанією програми. Нерідко це створює проблеми для користувачів, адже частина ПЗ яке використовується у професійній діяльності монтажерами, режисерами звукозапису і графічними дизайнерами – не підтримується на MacOS.

Компанія Apple намагається згладити кути, а тому випускає свої, більш ніж гідні аналоги найпопулярнішого ПЗ. На жаль, це не завжди вирішує проблему.

 • Обмежену функціональність у сфері розваг

«MacOS – операційна система для фахівців» — такий висновок грунтується не лише на відмінній оптимізації, але і на фактичній неможливості MacOS запускати більшість ігор.

Річ у тому, що MacOS спочатку планувалася як операційна система для професіоналів. Всі процеси в MacOS оптимізовані таким чином, щоб справлятися з більшістю завдань, але ігри в перелік таких завдань не увійшли. На MacOS доступна обмежена кількість ігрових проєктів, а ті що доступні — навряд чи зможуть задовольнити вас під час ознайомлення.

Підбиваючи підсумки можна зробити висновок, що MacOS чудово підходить для робочих завдань і не дуже підходить для ігор. Не зважаючи на орієнтованість цієї операційної системи на професійні завдання — навіть з ними у вас можуть виникнути проблеми.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ФАХІВЦІВ В ОБЛАСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРШ НІЖ ПРИСТУПАТИ ДО РОБОТИ НА MACOS

Компанія Apple всіма силами намагається забезпечити програмістів, дизайнерів і аніматорів достатньою кількістю програмного забезпечення для роботи. Велика частина софту від Apple активно використовується в професійній діяльності, але де знайти необхідні програми саме для вашого кейса роботи? У цьому вам можуть допомогти фахівці NSPACE.

Ми можемо запропонувати:

 • Аналіз вашого кейса роботи
 • Підбір оптимального програмного забезпечення для комфортної діяльності
 • Налаштування всіх програм за вашими потребами.

NSPACE 14 років займається програмним забезпеченням і за цей час ми стали кращими у своїй сфері. Звернувшись до нас ви можете:

 • Отримати перелік ПЗ, оптимізованого для вашої професійної діяльності
 • Придбати офіційне ліцензійне ПЗ та операційні системи
 • Замовити комплексні програмні рішення для безпеки корпоративного середовища
 • І багато іншого…

Зверніться в NSPACE і займайтеся професійною діяльністю з комфортом з першого дня!

ТЕГИ:

Всі

Операційна система

ПОДІЛИТИСЯ:

Також цікаво

ЯК ПЕРЕЙТИ НА IT-АУТСОРСИНГ: ПОКРОКОВИЙ АЛГОРИТМ

Якщо ви вже ознайомилися з перевагами IT-аутсорсингу та готові використовувати їх у роботі своєї компанії, цей блог для вас. Якщо ви ще не встигли це зробити – прочитайте нашу статтю про особливості та переваги делегування завдань спеціалізованим компаніям. А в цьому матеріалі ми розглядаємо, як реалізувати ідею переходу на IT-аутсорсинг всього в 5 кроках.

Всі

ІТ аутсорсінг

НАВІЩО ВАШОМУ БІЗНЕСУ IT-КОНСУЛЬТАНТ

ІТ-консалтинг покликаний виправити можливі помилки та оптимізувати бізнес-процеси.

Всі

ІТ аутсорсінг

LINUX — ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ

Що взагалі таке UNIX і чому говорячи про Linux, завжди згадують UNIX?

Всі

Операційна система

КОРПОРАТИВНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА – ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Ми багато спілкуємось у соціальних мережах та різноманітних месенджерах, але засобом ділового листування все одно залишається електронна пошта. За допомогою поштової скриньки легко знайти потрібні листи, зробити масову розсилку з пропозицією компанії, переслати необхідні документи та рахунки.

Всі

Електронна пошта

Ми готові

до співпраці

Thank you! Your submission has been received!
Під час надсилання форми сталася помилка.

Вже протягом 1 години ми почнемо розбиратися з вашою проблемою. Все проаналізуємо, надамо пропозицію під ваш бюджет і потреби.